Світильники для HoReCa


Гарантія 12 місяців

Доступні ціни

Консультація нашого спеціаліста

Доставка по всій територїї
України та країнам СНГ

Залишити заявку на підбір обладнання

Контактне лице (*)

E-mail

Телефон (*)

Місто (*)

Обладнання (*)

Компанія SCHULZ спеціалізується на виробництві металевих підвісних світильників для ресторанів, кафе та барів.

Примітним фактом є те, що світильники із міді, алюмінію та сталі є відмінним рішенням для будь-якого дизайнера. Ні для кого не є секретом, що інтер'єр чогось, будь то бар, лаундж або ресторан, це важливий елемент його успішної діяльності. Адже, перш за все, гості мають потребу в затишному умиротворенні та приємній обстановці, де реально було б цікаво скоротати вільний час та вдосталь відпочити. Що ж перше згадується, якщо торкнутися теми по-справжньому затишного закладу? Безумовно, це приємний музичний супровід, умиротворена атмосфера, а також хороше освітлення.

Вибір освітлювального приладу - відповідальне та важливе рішення, що дозволяє створити повністю завершений інтер'єр будь-якого закладу. Щоб правильно все підібрати, потрібно враховувати не тільки такі моменти, як висота стель, відстань від підлоги до світильника, а й розміщення вікон та інших джерел світла. Ми входимо в число тих небагатьох фірм, які з упевненістю беруться за цей процес, причому, з гарантією кінцевої ефективності результату для Вас.

Чому саме Шульц?

  1. Універсальність: світильники із чистої міді на ринку України - рідкість.
  2. Висока якість: металеві світильники Шульц мають високу міцність та, як наслідок, довговічністю.
  3. Гнучкість пропозицій: приймаємо індивідуальні замовлення.
  4. Ціна від виробника.
  5. Короткий термін виробництва

Бажаєте придбати функціональні та одночасно ексклюзивні світильники під замовлення для Вашої оселі чи закладу, пов'язаного з Вашим бізнесом? Досить лише заповнити заявку, після чого наші менеджери проведуть для Вас якісну консультацію щодо таких аспектів, як терміни виготовлення та вартість світильників.

Дізнатися ціну

Залишити заявку на підбір обладнання

Контактне лице (*)

E-mail

Телефон (*)

Місто (*)

Обладнання (*)