ТОРОСФЕРИЧНІ ДНИЩА

Днища торосферическое
торосферическое

Сфера застосування торосферичних днищ та їх типи

Торосферичні днища широко застосовують в харчовій, фармацевтичній, нафтохімічній, металургійній, газовій та навіть в атомній енергетиці. Для виготовлення застосовують нержавіючі, вуглецеві та леговані сталі.

Торосферичні днища мають кілька типів, які, згідно з ГОСТу, визначаються такими параметрами, як R, D, r (радіус сферичної частини, зовнішній діаметр і радіус округлення). Компанія Schulz Technology займається виробництвом торосферичних днищ:

  • Тип А. Дотримуються наступна пропорція: радіус для сферичної частини повинен бути рівним зовнішньому діаметру (R = D). При цьому допустимий радіус округлення повинен відповідати рівності r = 0,1 * D

Призначення: Торосферичні днища використовуються у виробництві обладнання для нафтохімічної, газової, металургійної промисловості, в тому числі і атомній енергетиці, транспортних системах, в об'єктах житлово-комунального господарства.

Виробництво торосферичних днищ

Виробництво торосферичних днищ в компанії «SCHULZ-TECHNOLOGY» здійснюється відповідно до ГОСТу 14249-89 і складається з декількох етапів:

  • Із заготовки за допомогою преса видавлюється потрібного розміру чаша або сферичний сегмент. При цьому дотримуються співвідношення: чим менше початковий радіус сфери, тим більша висота опуклої частини;
  • На наступному етапі переходять до відбортовки та формування переходу від відбортованої частини до циліндричної ділянки на фланжировочній машині.

Наша компанія у виробництві використовує метод ротаційної витяжки. Цей метод економічніший та практичніший ніж штампування на пресах, який дозволяє отримувати складні глибокі конічні та параболічні деталі.

Де замовити виробництво торосферичних днищ?

Наша компанія займається виробництвом торосферичних днищ під замовлення та пропонує готові вироби із діаметром до 1650 мм, максимальною товщиною стінки в 6 мм. Додатково, за бажанням клієнта, ми можемо провести обробку кромок, пофарбувати або відполірувати виріб.

Скористатися послугами компанії Ви можете, заглянувши до нас в офіс в місті Києві, або купити торосферичне днище, зателефонувавши нам. Досвідчені менеджери допоможуть визначитися із вибором, а проектний відділ підготує необхідні креслення відповідно до Ваших вимог та макетів. Вартість виробництва нестандартного замовлення оговорюється індивідуально.

Матеріал: чорна сталь, н/ж харчова, н/ж технічна

D = 600 мм/800 мм

Залиште заявку та отримайте розрахунок вартості вже сьогодні!

Контактне лице (*)

E-mail

Телефон (*)

Місто (*)

Кількість

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(17 голосов, в среднем: 4.6 из 5)