ТАРІЛЧАТІ ДНИЩА

Днища тарельчатые
тарельчатое

Ще один вид металевих деталей виконаних методом ротаційної витяжки є тарілчаті днища. Такі вироби мають сферичну поверхню без відбортовки та виготовляються методом ротаційної витяжки, сенс якого полягає в тому, що загартовані формуючі ролики надають давильні зусилля на круглу металеву пластину при обертанні, внаслідок чого вона набуває форми бажаної деталі.

Призначення тарілчатих днищ: Тарілчаті днища приварюють безпосередньо до циліндричної обичайки або приєднують до фланців. Найчастіше використовуються в харчовій промисловості і в обладнанні для нафтохімії у вигляді відокремлених кришок для люків. Також в горизонтальних резервуарах при тиску до 4 МПа.

У нашій компанії Ви можете замовити тарілчаті днища діаметром до 1650 мм з максимальною товщиною стінки в 5мм. Ми реалізуємо тарілчаті днища як з чорної сталі, так і з харчової, технічної нержавіючої сталі та міді. За бажанням замовника проводиться обробка кромок, полірування поверхні, а також фарбування. Від усіх вище перерахованих факторів залежить остаточна ціна тарільчатого днища.

Наші клієнти завжди тепло відгукуються про нас, як про надійного виробника та партнера, який не тільки виготовляє якісні металеві деталі, але і при цьому завжди дотримується прийнятної цінової політики.

Матеріал: чорна сталь, н/ж харчова, н/ж технічна

D - по запиту

Залиште заявку та отримайте розрахунок вартості вже сьогодні!

Кількість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(6 голосов, в среднем: 4.2 из 5)