СФЕРИЧНІ ДНИЩА

Днища сферические
сферическое

Сферичні днища - це замикаючі елементи апаратів та судин, трубопровідної арматури, у яких на відміну від інших видів днищ немає циліндричної ділянки (відбортовки), який переходить в обечайку. Дані деталі виготовляються методом ротаційної витяжки, сенс якого полягає в тому,  що загартовані формуючі ролики надають давильні зусилля на круглу металеву пластину при обертанні, внаслідок чого вона набуває форми бажаної деталі. Область застосування сферичних днищ різноманітна, це як фармацевтична, харчова промисловості так і різні інші види. Вузька сфера застосування не робить цей виріб рідкісним. Сферичні днища успішно реалізуються та знаходять своє застосування на багатьох підприємствах.

Призначення сферичних днищ

Сферичні днища отримали широке застосування не тільки в промисловості, а також і в побуті, архітектурному та ландшафтному дизайні. Даний вид днищ, на відміну від інших, не має відбортовки. Це дає можливість використовувати його як компонент трубопроводу, в харчовій та фармацевтичній галузі, машинобудуванні, газопостачанні, житлово-комунальному господарстві.

Творче призначення сферичних днищ

Крім традиційного використання сферичних днищ в промисловості сферичні днища можна використовувати в архітектурному дизайні, садах та інших проектах. Так один із наших клієнтів придбав даний вид днищ для проекту фонтану.

Виготовлення сферичних днищ

Найчастіше, для виробництва сферичних днищ застосовують такі марки сталі, як сталь 3, 08Х18Н10Т, 12Х18Н10Т, а так само інші марки вуглецевих, низьколегованих та корозійностійких сталей. Сферичні днища виготовляють методом ротаційної витяжки із металевих плоских заготовок. Великі та нестандартні днища виконують методом зварювання. Процес виробництва сферичних днищ складається з декількох етапів:

  • Заготовки листового металу розрізають за допомогою механічного або плазмового інструменту;
  • Наступний етап: Ротаційна витяжка. При використанні цього методу заготовка поміщається в верстат, який деформує виріб до потрібної форми.
  • Холодна обробка виробу забезпечує збереження потрібних фізичних, хімічних та механічних властивостей для конкретного виробу.

І хоч метод штампування досить простий і в цьому випадку ефективний, використання ротаційної витяжки допомагає отримати більш якісний готовий продукт. Застосування унікальних схем ротаційної витяжки, а також використання прямого способу ротаційної витяжки для виробництва складних сферичних днищ та кришок, дає можливість отримати високотехнологічний продукт, що відповідає сучасним вимогам.

Купівля сферичного днища

Компанія SCHULZ -TECHNOLOGY - відомий виробник металевих деталей методом ротаційної витяжки. Наша компанія займається продажем як готових сферичних днищ, фото яких можна побачити на нашому сайті, так і виконанням індивідуальних замовлень. Звернувшись до нас, Ви отримаєте повну консультацію з розрахунку параметрів майбутнього виробу. Наші інженери в найкоротші терміни виконають роботи, а служба контролю здійснить перевірку та тестування готового виробу.

У нашій компанії Ви можете купити сферичні днища діаметром до 1650 мм з максимальною товщиною стінки в 6 мм. Ми реалізуємо сферичні днища як з чорної сталі, так і з харчової, технічної нержавіючої сталі та міді. За бажанням замовника проводиться обробка кромок, полірування поверхні, а також фарбування. Від усіх вище перерахованих факторів залежить остаточна ціна сферичного днища.

Чорна сталь:

Без відбортовки: d=100 до 1700 мм

Із відбортовкою: d=600 до 1700 мм

Н/ж харчова:

Без відбортовки: d=100 до 1700мм

Із відбортовкою: d=700 до 1700 мм

Н/ж технічна:

Без відбортовки: d=100 до 1700 мм

Із відбортовкою: d=700 до 1700 мм

Залиште заявку та отримайте розрахунок вартості вже сьогодні!

Кількість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосов, в среднем: 5 из 5)