ПЛОСКІ ДНИЩА

Днища плоские
dnishe-ploskoe-otbortovanno-636x253

Компанія «Schulz Technology» займається виробництвом плоских днищ. Такі вироби виготовляються методом ротаційної витяжки, сенс якого полягає в тому, що загартовані формуючі ролики надають давильні зусилля на круглу металеву пластину при обертанні, внаслідок чого вона набуває форми бажаної деталі.

Призначення плоских днищ:

Днища плоскі невідбортовані знаходять своє застосування в обладнанні, яке працює під наливом без навантаження тиском. Застосування в ємностях де тиск не перевищує 1,6 МПа можливе за умови, якщо діаметр корпусу не перевищує 500 мм.

Днища плоскі відбортовані знаходять своє застосування в основному на парових котлах та паропроводах з робочим тиском більше 0,07 МПа (0,7 кгс / см2), а також в судинах та корпусах арматури теплових електростанцій.

Виробництво плоских днищ

Умовно процес виробництва плоских днищ можна розділити на кілька етапів:

 1. Проектування. На цьому етапі створюються креслення майбутнього виробу, відповідно до вимог замовника, визначаються його розміри та товщина. При цьому беруть до уваги такі параметри майбутніх днищ та кришок, як внутрішній, зовнішній тиск, температура, марка сталі та інші показники;
 2. Різка. Із заготовки вирізається або видавлюється на пресовому обладнанні днище потрібної форми та товщини;
 3. Формування переходу та надання форми днища;
 4. Обробка кромок та отбортовка. Для отбортовки, як правило, використовують формувальні ролики.

Плоскі днища горизонтальних резервуарів

Горизонтальні резервуари не можуть мати інших днищ, крім плоских. Це пояснюється їх структурою та особливостями установки: вони або встановлюються на земній поверхні, або заглиблюються в неї. Резервуари, що мають, наприклад, днища конічної форми, не можуть бути поглиблені в землю - вони призначені виключно для наземної установки. Особливості двох видів:

 1. Наземна. В даному випадку, опорою резервуарів служать дві сідлоподібні деталі, які можуть бути виконані з різних будівельних матеріалів. Параметри такого виробу повинні бути не менше 300 мм в ширину, а центральний кут - прямим.
 2. Поглиблена. Завдяки наявності плоских днищ, резервуари можна поглиблювати в землю. Дана операція допускається при дотриманні деяких умов: необхідно посилення загального корпусу апарату за допомогою постановки діафрагм внутрішнього типу (як правило, вони виконані в трикутній формі). Максимальна висота засипки обладнання не повинна перевищувати 70 см.

Переваги плоских днищ апаратів

Плоскі днища - одні з найпопулярніших в промисловому виробництві. Точний розрахунок плоского днища виконується виходячи ыз потреб замовника, проте, всі готові вироби мають безліч переваг в експлуатації:

 1. Широкий вибір розмірів. Оскільки виготовлення плоских днищ відбувається методом ротаційної витяжки металу, нам вдається отримувати широкий вибір розміру виробів.
 2. Грамотна витрата вихідної сировини. Мінімальна товщина готового продукту становить 3 мм. У багатьох промислових сферах (машинобудівних, нефтеперевозочних) необхідні тонкостінні днища, що мають великий діаметр.
 3. Кілька фірмових варіацій.

Наша компанія, у виробництві плоских днищ, застосовує метод ротаційної витяжки. Ротаційна витяжка - це метод локального деформування виробів, який відбувається на токарно-гвинторізних верстатах за допомогою розкатуючого обладнання. Вона має такі переваги:

 • Процес ротаційної витяжки має малий відсоток браку та має високу точність виготовлення;
 • Широкі технологічні можливості процесу дозволяють здійснювати виробництво деталей найскладніших форм та розмірів;
 • Застосування різання та пластичного деформування на одному верстаті;
 • Зменшення термінів виробництва невідбортованих та відбортованих плоских днищ, в порівнянні з холодним штампуванням.

Купити плоске днище

Компанія «SCHULZ -TECHNOLOGY» пропонує повний супровід замовлення. Звернувшись до нас, Ви отримаєте вичерпну консультацію проектного відділу, розробку технічної документації, визначення кінцевої ціни готового виробу.

Досвідчені інженери на основі креслень та за допомогою високоточного обладнання в найкоротші терміни виготовлять деталі. Ми забезпечуємо швидкі терміни виготовлення деталей - протягом 3 днів. У нашій компанії виробництво плоских днищ відбувається згідно ГОСТу. Перед здачею в експлуатацію кожен виріб проходить перевірку службою контролю.

У нашій компанії Ви можете купити плоскі днища діаметром до 1650 мм з максимальною товщиною стінки в 6 мм. Ми реалізуємо плоскі днища як з чорної сталі, так і з харчової, технічної нержавіючої сталі та міді. За бажанням замовника проводиться обробка кромок, полірування поверхні, а також фарбування. Від усіх вище перерахованих факторів залежить остаточна ціна плоского днища.

Чорна сталь:

D- від 500 мм

Товщина металу - від 1,5мм-6мм

Н/ж харчова:

D- від 500 мм

Товщина металу - від 1,5мм-4мм

Н/ж технічна:

D- від 500 мм

Товщина металу - від 1,5мм-4мм

Залиште заявку та отримайте розрахунок вартості вже сьогодні!

Кількість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(10 голосов, в среднем: 5 из 5)