Кришки

эллиптические-35014

Технологія, що іменується, як ротаційна витяжка, дозволяє виготовляти сферичні (еліптичні) кришки або заглушки будь-якої складності. Область застосування таких заглушок досить різноманітна - вони можуть застосовуватися в абсолютно різних сферах і мати різне цільове призначення: заглушки, виготовлені методом ротаційної витяжки, застосовують як у хімічній і нафтогазовій промисловості, так і в харчовій. Компанія SchulzTechnology виробляє деталі за індивідуальним замовленням. При цьомувід замовника вимагається тільки ескіз і побажання щодо подальшого використання, а розробкою технологічної і конструкторської документації ми займемося самі. Наші інженери є професіоналами високого класу, тому для них не складе ніяких труднощів розробити макет та впровадити його в життя за будь-яких ваших побажань. І будьте впевнені - виріб буде чітко відповідати і ідеально підходити для ваших цілей.

У нас Ви можете замовити виготовлення таких виробів:

 • сферична кришка;
 • кришка еліптична;
 • заглушка еліптична сталева;
 • еліптичні заглушки для труб.

Кришка нержавіюча еліптична: ціна

Кришки еліптичні є дуже популярним товаром, який з успіхом застосовується в різних галузях промисловості: від нафтогазової до харчової. Залежно від кінцевої мети експлуатації кришок, ми пропонуємо кілька варіантів виробів. Їх вартість також залежить від безлічі додаткових чинників:

 1. Діаметр. Днища великого діаметру, як правило, більш затребувані покупцями, ніж невеликі. Виходячи з цього, вартість заглушок з великими діаметрами буде трохи вищою.
 2. Матеріал виготовлення. Ми пропонуємо своїм клієнтам заглушки з нержавіючої сталі, міді, алюмінію та чорного металу - в залежності від побажань клієнта та цільового призначення пристосування.
 3. Технічні характеристики. До технічних показників, що впливають на ціну виробу, відносяться: товщина, діаметр та висота.

Еліптичні кришки

Еліптичні кришки користуються особливою популярністю, оскільки характеризуються високою якістю роботи і тривалим терміном експлуатації. Якість виготовлення заглушок строго контролюється нормами ГОСТу. Ми гарантуємо повне дотримання зазначеного стандарту та високу якість. Весь товар сертифікований, гігієнічний та безпечний. Доставка здійснюється відразу після виконання замовлення, без простоїв і запізнень.

Якщо Вам необхідно купити кришки еліптичні, то найбільш вигідно це можна буде зробити саме в нашій компанії. І хочемо звернути вашу увагу на те, що, незважаючи на невисоку вартість нашої продукції, будь-яка еліптична кришка (або сферична), а також заглушка буде виконана якісно. Адже наше виробництво працює згідно найсуворішим європейським стандартам і забезпечує своїм замовникам гарантовано високий результат.

Ось основні переваги співпраці з нашою компанією:

 1. Кваліфікований штат фахівців. Кожен наш працівник - професіонал своєї справи, але, навіть не дивлячись на це, ми, не втомлюючись дбаємо про підвищення рівня професіоналізму наших спеціалістів.
 2. Використання виключно якісної сировини, що закуповується у перевірених постачальників.
 3. Виробничий процес повного циклу - від створення проекту до виготовлення виробу.
 4. Максимально короткий термін від моменту укладання договору до відвантаження замовлення.
 5. Чітке дотримання домовленостей.
 6. Індивідуальний підхід до клієнта, з врахуванням всіх його потреб.
 7. Розробка і підбір зручної для клієнта схеми співпраці.
 8. Адекватні і цілком прийнятні ціни.

Природно, це не всі переваги компанії SchulzTechnology - їх можна перераховувати ще дуже довго. Тому, якщо вам необхідно виготовити зазначену вище продукцію - будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів.

эллиптическое-08959

Технічні дані

Матеріал: Товщина, мм: Діаметр, мм:
Мідь: від 1 мм від 100 мм до 1700 мм (без відбортовки)
від 100 мм до 1650 мм (з відбортовкою)
Алюміній: від 1 мм
Н/ж: від 1 мм
Чорний метал: від 1 мм

Залиште заявку та отримайте розрахунок вартості вже сьогодні!

Кількість

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 голос, в среднем: 5 из 5)