Конічні днища

konicheskoe
конусное

Сфера застосування конічних днищ резервуарів

Конічне днище резервуара застосовується у виробництві обладнання, призначеного для змішування, розподілу та видалення сумішей. Їх можна застосовувати для сипучих, рідких, порошкових, кускових в'яжучих речовин. За рахунок переходу розмір кута забезпечується зниженням швидкості перекачування вмісту. Невідбортовані конічні днища, згідно ГОСТу, з кутом 140 градусів, призначені для роботи при тиску, що не перевищує 0,07 МПа.

Виробництво конічних днищ резервуарів

Процес виробництва включає в себе кілька етапів. Розгляньте їх докладніше:

 • Проектування днищ відповідно до державних стандартів або вимог замовника
 • Після отримання від проектного відділу карт розкрою днищ, приступають до наступного кроку. Для початку, за допомогою плазмового або механічного різання відбувається розкрій заготовки
 • Для процесу відбортовки використовують формувальні ролики. Вони, рухаючись в горизонтальному та вертикальному напрямку, здійснюють пластичний загин бортів.

Конічне днище: виготовлення

Назва «конічне днище» вже само по собі підказує сферу експлуатації виробу: воно застосовуються в тому обладнанні, що представлено в циліндричній або конусній пропорції. Точні характеристики залежать від різних факторів, тому вироби виконуються строго на замовлення. Основними факторами конструктивного елементу виступають:

 1. Діаметр широких та звужених частин приладу
 2. Матеріал, що послужив основою для виробництва конічного днища, товщини виробу.
 3. Кут нахилу.
 4. Відстань між звуженою та широкою частинами.

Технологія виконання описаного вище днища являє собою поетапне проведення роботи: зварювання заготовочного приладу з сталевого пласта, і - на завершальному етапі - додання продукту конічної форми. Виробництво конічного днища має сенс в тих ситуаціях, коли застосування продукту незамінне для усунення розсипчастих або рідких продуктів. Залежно від цільового призначення, кут нахилу ставиться 60 або 90 градусів.

Види конічних днищ
Існує два види конічних днищ, що мають неабияку популярність серед промислових компаній: відбортовані і невідбортовані. Згідно з правилами ГОСТу (52630-2006), виробникам дозволяється виготовляти і продавати зазначені типи конічних днищ в циліндричних посудинах і апаратах. Безпосереднє використання конічні днища знайшли в вертикальних апаратах різновидів циліндричних форм (переважно - зварних, литих, кованих). Відбортовані та невідбортовані днища однаково затребувані промисловими компаніями, але різняться за функціональними показниками.

Окремо слід розглянути метод ротаційної витяжки. При його використанні, заготовку формують загартовані ролики. Це відбувається при обертанні деталі, внаслідок чого купується необхідна форма. Ротаційна витяжка  володіє такими перевагами, як зниження витрат виробництва, зменшення кількості браку та термінів виробництва, можливість виробляти деталі складних форм.

Застосовують наступний спосіб ротаційної витяжки:

 1. Прямий. У цьому випадку напрямок течії заготовки збігається з рухом ролика. Використовується для формування конічних форм, а також тонкостінних і довгомірних циліндричних деталей.

Методом ротаційної витяжки виготовляють безліч найрізноманітніших деталей, які мають широку сферу застосування. Завдяки цьому способу можна зробити конічну частину вихлопних труб, екрани ламп, кожух компресора тощо.

Замовити виробництво конічного днища резервуара

Наша компанія займається виробництвом та продажем конусних днищ резервуарів. Компанія «SCHULZ -TECHNOLOGY» пропонує весь комплекс послуг: від проектування та креслень виробу до його безпосередньої здачі в експлуатацію. На всіх етапах, включаючи процес виробництва, ми стежимо за якістю виконання робіт. Ми маємо велику базу сучасного технологічного промислового устаткування для виробництва деталей високої якості в Україні.

Матеріал: чорна сталь, н/ж харчова, н/ж технічна
D - від 500 мм
Товщина металу:

 • чорна сталь (от 1,5мм-6мм)
 • н/ж (от 1,5мм-4мм)

Залиште заявку та отримайте розрахунок вартості вже сьогодні!

Кількість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(7 голосов, в среднем: 5 из 5)