Еліптичні днища

Днища эллиптические
эллиптическое

Еліптичні днища виготовляються методом ротаційної витяжки. Цей спосіб заснований на витісненні осесиметричних виробів із листової заготовки роликом з розжареної сталі, внаслідок чого відбувається стоншення в зоні відбортовки до 25% від вихідної товщини заготовки. В процесі ротаційної витяжки підвищуються міцнісні характеристики матеріалу. Зміцнення матеріалу в процесі пластичної деформації, в окремих випадках, використовується як позитивний фактор для підвищення конструктивної міцності виготовлених деталей. Відхилення внутрішнього (зовнішнього) діаметра циліндричної частини відбортованих днищ та полусфер днища допускається не більше ± 1% номінального діаметра. Відносна овальність допускається не більше 1%.

Призначення: основним завданням еліптичних днищ, втім, як і будь-яких інших їх різновидів, є забезпечення герметичності та цілісності резервуара або судини протягом усього періоду експлуатації. Саме тому днища великих розмірів (діаметром понад 1000 мм) мають потовщену кільцеву околицю і менш товсту центральну частину. Пояснюється це тим, що в місцях з'єднання днища з резервуаром утворюється підвищена напруга, що може привести до деформації агрегату. Еліптичні днища експлуатуються в різних сферах промислової діяльності. Широке поширення вони знайшли в хімічній та нафтохімічній, фармацевтичній і газовій сферах. Вартість еліптичних днищ відрізняється в залежності від декількох факторів: розміру (вимірюється в мм), діаметра, а також матеріалу, з якого вони створені (види: чорна сталь, нержавіюча сталь харчового та технічного типу), мети експлуатації:

 • Для герметичного з'єднання між собою трубопроводів будь-якого призначення
 • Виробництво апаратів. Виріб виготовляється спеціально для обладнання, здатного працювати при сильних навантаженнях: в вакуумному просторі, під тиском та іншими факторами.
 • Виробництво фільтрів, обладнання для котелень підприємств та інших великих деталей.

Еліптичні днища судин

Дані вироби, є опуклими та в розрізі являють собою  еліпс, мають циліндричну відбортовану частину. Це невід'ємна частина будь-якої посудини, ємності яку застосовують в самих різних галузях промисловості. Вони застосовуються в вакумних апаратах високого тиску, у різних котлах та при герметизації на магістральних трубопроводах. Також їх використовують при виготовленні різноманітних фільтрів та обладнання в котельнях. Сучасне технологічне обладнання, дозволяє витримувати точні розміри та дотримуватися високої якості обробки будь-якої поверхні.

Виробництво еліптичних днищ

На заводі виробнику можна замовити виріб будь-якого необхідного призначення, з відбортовкою, або без відбортовки. Виходячи з особливостей конкретного замовлення, фахівці визначать, який матеріал використовувати при виготовленні. Вироби, після виготовлення, проходять перевірку на герметичність та на опірність механічним впливам.

Від міцності виробу та інших його технічних характеристик, залежить безпека виробництва та якісна експлуатація обладнання. Тому обираючи матеріал для виготовлення, фахівці враховують наступні чинники:

 • передбачуваний тиск в ємності або трубопроводі;
 • особливості кліматичних умов;
 • експлуатація та її специфіка;
 • класифікація необхідної міцності;
 • агресивність впливу корозії;
 • передбачувана періодичність використання обладнання.

Виробництво виробів може здійснюватися за кресленнями замовника, або по базовим параметрам внутрішніх та зовнішніх сторін днища. Також, у разі необхідності, можливе застосування додаткових заходів захисту виробу від несприятливого впливу зовнішніх факторів. На нашому підприємстві, замовник купує продукцію, яка проходить саму ретельну перевірку, відповідає всім нормам та має необхідну сертифікацію. Якість роботи на підприємстві, повністю виключає наявність бракованої продукції. Ми індивідуально ставимося до кожного замовлення та виконуємо роботу в точно обумовлений термін.

Заготовки еліптичних днищ

Дані вироби виготовляються такими основними способами, як:

 1. Штампування
 2. Ротаційна витяжка металу.

Ми виготовляємо днища еліптичні методом ротаційної витяжки згідно стандартів Держстандарту, тому наш товар відрізняється високою якістю виробництва, безпекою, гігієнічністю та тривалістю експлуатації. Виробництво днищ можна замовити як відбортовані, так і невідбортовані - в залежності від побажань та цілей замовника.

У нашій компанії Ви можете купити еліптичні днища діаметром до 1650 мм з максимальною товщиною стінки в 6 мм. Ми реалізуємо еліптичні днища як з чорної сталі, так і з харчової, технічної нержавіючої сталі та міді. За бажанням замовника проводиться обробка кромок, полірування поверхні, а також фарбування. Від усіх вище перерахованих факторів залежить остаточна ціна еліптичного днища.

Наші клієнти завжди тепло відгукуються про нас, як про надійного виробника і партнера, який не тільки виготовляє якісні металеві деталі, але і при цьому завжди дотримується прийнятної цінової політики.

Матеріал: чорна сталь, н/ж харчова,н/ж технічна

D =1040/1200/1700 мм

Залиште заявку та отримайте розрахунок вартості вже сьогодні!

Кількість
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(52 голоса, в среднем: 4.7 из 5)