Перехід конічний

154-94655

Оставьте заявку и получите расчет стоимости уже сегодня!

Контактное лицо (*)

Количество

Переходи сталеві конічні

Переходи - незамінні запчастини для трубопроводів будь-якого призначення. Конічні переходи мають різні діаметри на окремих ділянках виробу. Ціна конічних переходів багато в чому залежить від вихідного матеріалу виготовлення, товщини виробу, діаметру та інших показників. Завдяки особливостям сталевих конусних переходів, можна поступово зменшувати розміри діаметра, або, навпаки, збільшувати. Виготовлені у відповідності з усіма умовами системи ГОСТ, сталеві переходи конічної форми знайшли широке поширення в промислових сферах: газовій, нафтовій та хімічній - в тих апаратах, структура яких передбачає вертикальне розташування. Іншими словами, перехід конічний - це деталь трубопроводу, що дозволяє забезпечити плавне з'єднання між трубами діаметром 200х25 мм. Надійність та міцність даного приварного з'єднання, а також довгий термін служби виробу дозволяє з'єднувати елементи трубопроводів, які прокладаються під землею або в важкодоступних місцях.

Призначення: Конічні переходи застосовуються в енергетичній, нафтогазовій, хімічній та інших галузях сучасної промисловості. Вони застосовується при прокладанні як підземних, так і наземних типів трубопроводу.

Купівля конічних переходів

Компанія SCHULZ -TECHNOLOGY - відомий виробник металевих деталей. Наша компанія займається виконанням індивідуальних замовлень з виготовлення конічних переходів. Звернувшись до нас, Ви отримаєте повну консультацію з розрахунку параметрів майбутнього виробу. Наші інженери в стислі терміни виконають роботи, а служба контролю здійснить перевірку та тестування готового виробу.

У нашій компанії Ви можете купити конічний перехід згідно всіх Ваших вимог. Ми реалізуємо конічні переходи як з чорної сталі, так і з харчової і технічної нержавіючої сталі. Від матеріалу виробу залежить остаточна ціна конічного переходу. Наші клієнти завжди тепло відгукуються про нас, як про надійного виробника та партнера, який не тільки виготовляє якісні металеві деталі, але і при цьому завжди дотримується прийнятної цінової політики.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(8 голосов, в среднем: 4 из 5)