Компанія Шульц взяла участь в міжнародній виставці Акватерм

Компанія Шульц взяла участь в міжнародній виставці Акватерм

3_190515 травня 2015 року завершилася 17-я міжнародна виставка з опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, сантехніки та басейнів -               «Аква-Терм-2015», яка тривала чотири дні. Традиційно вона стала місцем зустрічей старих партнерів, місцем зустрічей з новими замовниками, локацією для спілкування професіоналів та експертів галузі.

Компанія «Шульц» на своєму стенді з гордістю представила модельний ряд буферних ємностей, а також еліптичні кришки та днища власного виробництва. Також великий інтерес викликав дистилятор для приготування алкогольних напоїв наших партнерів - компанії «Генріх Шульц».

4_1905

Фахівці компанії зробили акцент на популяризації використання індивідуальних опалювальних систем та буферних ємностей зокрема. На стенді «Шульц» відвідувачі виставки мали можливість дізнатися всю технічну інформацію по теплоаккумулюючих ємностях, а також отримати детальний прорахунок технолога виходячи з індивідуальних особливостей вашої опалювальної системи.

В ході консультацій відвідувачів стенду, наші фахівці прийшли до висновку, що найбільшого економічного ефекту вдається досягти, поєднуючи кілька джерел тепла в комбінованій системі опалення. при цьому можна використовувати як традиційні (газовий, твердопаливний або електричний котел), так і альтернативні (сонячні колектори, теплові насоси) джерела тепла саме тоді, коли це найбільш вигідно, для чого слід застосовувати теплоаккумулятор (буферна ємність).

  Колектив ТОВ "Шульц Трейд" дякує всім, хто відвідав наш стенд на виставці та зацікавився нашою продукцією. Ми сподіваємося на родюче співробітництво та будемо раді бачити Вас на нашому стенді в наступному році!

1_1905

2_1905

DSC_0055

DSC_0054

DSC_0055

DSC_0006
DSC_0030
DSC_0050
DSC_0051

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(5 голосов, в среднем: 5 из 5)