Компанія «SCHULZ» взяла участь в міжнародній виставці «Аква-Терм 2016»

Компанія «SCHULZ» взяла участь в міжнародній виставці «Аква-Терм 2016»

fgrfggf-63126 (1)
Компанія «Schulz» взяла участь в 18-ій міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки та басейнів, яка проходила 17-20 травня в Києві на території Міжнародного Виставкового Центру.

"Аква-Терм Київ" - унікальна чітко сегментована галузева подія для всієї Східно-Європейської HVAC індустрії, на якій представлені енергозберігаючі системні рішення для кожного сектора.

На стенді компанії «Schulz» був представлений модельний ряд буферних ємностей, теплових насосів, еліптичних днищ та комбінований варіант: тепловий насос + буферна ємність власного виробництва. Також великий інтерес викликала крафтового пивоварня на 50 л від компанії «Генріх Шульц».

На стенді відвідувачі мали можливість дізнатися всю технічну інформацію про продукцію, що цікавить та також отримати ЗНИЖКУ.

    Колектив компанії «Schulz» дякує всім, хто відвідав наш стенд на виставці, та проявляв інтерес до продукції. Ми сподіваємося на плідну співпрацю та будемо раді бачити Вас на нашому стенді вже в наступному році!

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 голосов, в среднем: 0 из 5)