Ємнісне обладнання

Залиште заявку та отримайте розрахунок вартості вже сьогодні!

Контактне лице (*)

E-mail

Телефон (*)

Місто (*)

Кількість

Ємнісне обладнання

Schulz Technology – виробник, який фактично є флагманом у своїй ніші та пропонує споживачам продукцію гарантованої якості, що відповідає світовим стандартам.

Одним з важливих напрямків діяльності компанії Schulz Technology є виготовлення металевих ємностей та резервуарів різного призначення і широкого спектру розмірів. Фахівці компанії володіють необхідним досвідом, знаннями і сучасним обладнанням, що дозволяє забезпечити високу якість виробів. Ємнісне обладнання, виробництво якого є основним напрямком діяльності нашої компанії, завжди відповідає всім запитам замовника.

Професійне ставлення до виконання замовлень та застосування у своїй роботі передових технологій є відмітною рисою компанії «Шульц Технолоджі», яка пропонує ємнісне обладнання на замовлення, а саме:

 • виготовлення ємностей з технічною начинкою (з холодильними установками, мішалками) для хімічної, фармацевтичної промисловості, харчові ємкості;
 • ємнісне обладнання для хімічної промисловості;
 • ємнісне обладнання для фармацевтичної промисловості;
 • ємнісне обладнання для молочної промисловості;
 • нестандартне ємнісне обладнання з нержавіючої сталі;
 • виготовлення нержавіючих ємкостей;
 • виготовлення ємностей з різних типів чорної сталі;
 • виготовлення ємностей з інших марок металу.

При виробництві металевих ємностей використовуються заготовки з металу високої якості. Технічна начинка (автоматика) для ємностей нами застосовується від європейських виробників та виробників Південної Кореї, що дає якість і довговічність в експлуатації. В технологічному процесі виробництва ємностей передбачений систематичний контроль якості проведених робіт, який включає проведення різних видів контролю, включаючи дефектоскопного зварних швів і гідродинамічні випробування. При виготовленні ємностей, призначених для зберігання різних сипких продуктів або рідин, застосовується відповідні матеріали, що забезпечують найкращі параметри зберігання продуктів.

Ми постійно вдосконалюємось і йдемо в ногу з часом. Тому пропонуємо замовникам продукцію, яка відповідає всім найсучаснішим і актуальним вимогам і запитам. Наші товарні лінійки постійно розширюються і поповнюються новими моделями. Металеві ємності на замовлення, виготовлені на підприємстві «Schulz Technology», відповідають всім вимогам діючих стандартів якості і відрізняються довговічністю.

Металеві ємності з нержавіючої сталі дозволяють забезпечити необхідні умови зберігання агресивних рідин, оскільки метал, з якого вони виготовлені, не піддається корозії навіть в агресивних середовищах, що забезпечує безаварійну експлуатацію резервуарів протягом тривалого часу. Для зберігання палива на автозаправних станціях фахівцями компанії «Schulz Technology» пропонується виготовлення металевих ємностей і резервуарів, що забезпечують зберігання різних видів нафтопродуктів при будь-якій температурі навколишнього середовища, гарантуючи при цьому високу якість палива. Ємності, призначені для зберігання дизельного палива, виготовляються з металу, що має високий опір корозії.

Фахівці компанії «Schulz Technology» завжди готові розробити ємності та резервуари з урахуванням всіх вимог замовника: певних розмірів, призначених для зберігання продуктів в конкретних умовах експлуатації. Високотехнологічне виробництво ємнісного обладнання забезпечить виконання всіх Ваших вимог та побажань. Металеві ємності та резервуари від компанії «Schulz Technology» це завжди високотехнологічні, якісні та надійні вироби, які справно прослужать Вам довгі роки.

Ми намагаємося бути ближчими і доступнішими для своїх потенційних клієнтів. Тому планомірно впроваджуємо різні взаємовигідні схеми співробітництва та заохочення лояльності. Тому, якщо перед вами постало питання про те, де ємнісне обладнання купити в Україні, то поспішаємо вам повідомити: замовити ємнісне обладнання для харчової промисловості ви можете у нас. При цьому наша співпраця буде найбільш прийнятно для вашого бізнесу.

schulllz-13238
ghhkj-15754
ghgj-79908

Ось кілька причин, для того щоб ємнісне обладнання купити саме в нашій компанії:

 • Якість, що відповідає світовим стандартам;
 • Індивідуальний підхід до кожного замовника;
 • Чітке дотримання встановлених вимог;
 • Поставка обладнання виконується в строго обумовлені в договорі терміни без затримок;
 • Можливість консультації кожного клієнта на будь-якому етапі виконання замовлення;
 • Великі потужності виробництва дають змогу виробляти замовлення будь-якого об’єму в найкоротші терміни;
 • Доступна цінова політика у відповідності із високою якістю обладнання;
 • Гнучкі системи співробітництва, в яких враховуються інтереси кожного конкретного замовника.

Ми впевнені: Високотехнологічне та якісне обладнання від компанії Schulz – це саме те, що Вам потрібно!

Якщо Ви хочете замовити ємнісне обладнання, залиште заявку на нашому сайті, та наш менеджер відповість на всі Ваші питання.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(8 голосов, в среднем: 5 из 5)