Ємнісне обладнання

Залиште заявку та отримайте розрахунок вартості вже сьогодні!

Кількість

Ємнісне обладнання

Schulz Technology – виробник, який фактично є флагманом у своїй ніші та пропонує споживачам продукцію гарантованої якості, що відповідає світовим стандартам.

Одним з важливих напрямків діяльності компанії Schulz Technology є виготовлення металевих ємностей та резервуарів різного призначення і широкого спектру розмірів. Фахівці компанії володіють необхідним досвідом, знаннями і сучасним обладнанням, що дозволяє забезпечити високу якість виробів. Ємнісне обладнання, виробництво якого є основним напрямком діяльності нашої компанії, завжди відповідає всім запитам замовника. Проектування та виробництво ємнісного обладнання на замовлення здійснюється на підставі Вашого технічного завдання. Кожне замовлення індивідуально розробляється: обов'язково враховується матеріал виготовлення, товщина стінок, об'єми, всі побажання згідно сфери та умов використання. Ми успішно реалізуємо ємнісне обладнання для харчової та фармацевтичної промисловості будь-якого обсягу і згідно усіх Ваших побажань. Ємності виготовляються на власних високотехнологічних майданчиках нашого підприємства із якісної нержавіючої харчової сталі. Тип матеріалу, технологія виробництва та подальший збір залежить від класу небезпеки, експлуатаційного навантаження, кліматичних особливостей використання обладнання. Професійне ставлення до виконання замовлень та застосування в своїй роботі передових технологій є відмінною рисою команди «SCHULZ». Звернувшись до нас Ви можете залишити замовлення на виробництво ємнісного обладнання різного призначення:

- ємності для харчової промисловості

- ємності для фармацевтичної промисловості

- ємності хімічної промисловості

- ємності для молочної промисловості

- виробництво нержавіючих ємностей

- нестандартні замовлення (ємності з мішалкою, холодильними установками, теплообмінниками тощо).

Компанія "SCHULZ" це завод-виробник якісних нержавіючих ємностей. Це дуже важливе обладнання, без якого не може працювати ні одна промисловість. Харчові ємності широко використовуються на виробничих підприємствах для збирання, зберігання, змішування в'язких та рідких масс, а також для концентрації молока та молочних продуктів, фруктових соків, томатного соку, рослинних екстрактів, фармацевтичних препаратів та іншого. Залежно від Ваших потреб та цілей, ємнісне обладнання вартість, якого найкраща на ринку, буде повністю відповідати затвердженій формі, конструкції та технічним особливостям. Наприклад, коли мова заходить про виробництво резервуарів для харчових або хімічних продуктів, існують особливі вимоги та міркування, які розглядаються на протязі всього виробництва. Також під час виробництва проводиться безперервний контроль якості зварних швів та дуже тонка обробка поверхні виробів. В якості матеріалів та комплектуючих використовується тільки перевірені деталі надійних постачальників (наприклад, нержавіюча сталь AISI 304). Ємності нашого виробництва відповідають всім вимогам та стандартам, що регулюють дану діяльність. Наші вироби відрізняються підвищеною корозійною стійкістю та міцністю, що забезпечує безпеку і довгий термін їх експлуатації. Розрахунок вартості ємності здійснюється на підставі необхідних характеристик і залежить від обсягу і типу матеріалу, технології проведення робіт та інших завдань. Перед тим, як ємнісне обладнання для харчової або хімічної промисловості залишає наш завод, воно завжди перевіряється технічним відділом, щоб переконатися у відповідності поставленим вимогам.

Ми постійно вдосконалюємось та йдемо в ногу з часом. Наші товарні лінійки постійно розширюються та поповнюються новими моделями. Ємності з харчової стали від компанії «SCHULZ» це завжди високотехнологічні, якісні та надійні вироби, які справно прослужать Вам довгі роки. Ми в найшвидші терміни виготовимо надійне ємнісне обладнання за найвигіднішими цінами!

schulllz-13238
ghhkj-15754
ghgj-79908

Ось кілька причин, для того щоб ємнісне обладнання купити саме в нашій компанії:

 • Якість, що відповідає світовим стандартам;
 • Індивідуальний підхід до кожного замовника;
 • Чітке дотримання встановлених вимог;
 • Поставка обладнання виконується в строго обумовлені в договорі терміни без затримок;
 • Можливість консультації кожного клієнта на будь-якому етапі виконання замовлення;
 • Великі потужності виробництва дають змогу виробляти замовлення будь-якого об’єму в найкоротші терміни;
 • Доступна цінова політика у відповідності із високою якістю обладнання;
 • Гнучкі системи співробітництва, в яких враховуються інтереси кожного конкретного замовника.

Ми впевнені: Високотехнологічне та якісне обладнання від компанії Schulz – це саме те, що Вам потрібно!

Якщо Ви хочете замовити ємнісне обладнання, залиште заявку на нашому сайті, та наш менеджер відповість на всі Ваші питання.
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(10 голосов, в среднем: 5 из 5)