Приватна котельня


Экономія на опаленні 50%

Постійний доступ до гарячої води

Безпека

Обладнання від виробника

Залишити заявку на підбір обладнання

Контактне лице (*)

E-mail

Телефон (*)

Місто (*)

Обладнання (*)

Компанія Шульц займається комплектацією котелень обладнанням нашого виробництва. Пропонуємо повний комплекс робіт - від розробки проекту до введення в експлуатацію, оптимальну вартість послуг та чітке дотримання термінів.

    Автономна котельня - це установка, яка призначена для опалення та гарячого водопостачання житлових комплексів та заміських будинків. З чого ж складається приватна котельня та як правильно зробити вибір обладнання, здатного забезпечити комфортне проживання? На вище наведені  питання ми відповімо нижче.

По-перше, необхідно зрозуміти, якої потужності повинна бути котельня. Для цього роблять теплотехнічний розрахунок об'єкта - проект внутрішніх інженерних мереж (розділи: опалення, вентиляція та гаряче водопостачання). Ці розрахунки дозволяють дізнатися, скільки теплової енергії має вироблятися для покриття теплових втрат житлового комплексу або заміського будинку.

Далі необхідно визначитися з видом обладнання, на якому вона буде працювати. Наша компанія комплектує котельні тільки енергоефективним опалювальним обладнанням: буферними ємностями та тепловими насосами. Визначившись з видом обладнання, можна вже приступати до процесу установки.

Чому варто встановити приватну котельню?

- Автономність (незалежність від міських мереж, які набагато частіше потребують реконструкції або ремонту в силу свого «віку»);

- Можливість регулювати температуру теплоносія для комфортного проживання, виходячи з зовнішньої температури повітря;

- Економія на опаленні 50%;

- Точний та прозорий облік отриманої теплової енергії;

- Постійний доступ до гарячої води;

- Одного завантаження палива вистачає на добу;

- Можливість включати опалення при першій же необхідності.

Що отримує забудовник?

  1. Потужна реклама для Вашого житлового комплексу
  2. Постійний прибуток
  3. Окупність інвестицій - до року
  4. Підключення набагато дешевше ніж до центрального опалення
  5. Повна незалежність від центрального опалення
  6. Застосування котелень на твердому паливі значно скорочує витрати на тепло, оскільки ціна 1 кВт енергії, виробленого твердопаливним котлом, значно нижча за ціну 1 кВт енергії отриманої від газового котла або центральної системи опалення

      Ви запитаєте чому саме Шульц? Ми є одними з тих небагатьох компаній які комплектують котельні енергоефективним обладнанням власного виробництва. Наша велика база сучасного обладнання та збалансована робота професіоналів обумовлює виробництво продукції будь-якого рівня складності. Тому якщо Вам потрібна автономна котельня - звертайтеся до нас!

Дізнатися ціну

Залишити заявку на підбір обладнання

Контактне лице (*)

E-mail

Телефон (*)

Місто (*)

Обладнання (*)