Буферні ємності


Економія на опаленні 30%

Доступні ціни на обладнання

Підвищення КПД системи опалення

Доставка по всій територїї
України та країнам СНГ

Залишити заявку на підбір обладнання

Контактне лице (*)

E-mail

Телефон (*)

Місто (*)

Обладнання (*)

 

Компанія «Schulz» є одним з передових виробників теплоакумуляторів на території України. У своєму виробництві ми застосовуємо найновіші та найактуальніші технології, а також світовий досвід. Купуючи обладнання для опалення у нас, Ви можете не сумніватися в тому, що якість продукту буде виключно високою.

Що із себе представляє буферна ємність?

Буферна ємність - це герметичний бак з чорної сталі, який має патрубки для підключення джерела та споживача тепла. Теплоаккумулятор (буферна ємність) служить для акумулювання надлишкової енергії, яку виділяє джерело тепла, наприклад котел в системі опалення. По всій висоті бака накопичувача розміщені патрубки для входу/виходу води, підключення теплоносіїв або електричних ТЕНів. У поєднанні з котлом теплоакумулююча ємність - дуже вигідний та продуктивний тандем, за рахунок якого можна зробити систему опалення більш ПРАКТИЧНОЮ, ПРОДУКТИВНОЮ та перш за все ЕКОНОМНОЮ.

Результат придбання БУФЕРНОЇ ЄМНОСТІ:

  • економія на опаленні 30%;
  • підвищення ККД системи опалення;
  • в тандемі з твердопаливним котлом збільшується ефективність системи опалення;
  • забезпечення комфортною температурою будинку до 2 діб при непрацюючому котлі.

7

Принцип роботи буферної ємності (теплоакумулятора) для котла.

Принцип дії буферної ємності полягає в тому, що в процесі роботи котла частина його енергії направляється на нагрівання додаткового об’єма теплоносія, що перебуває у великій по об’єму ємності. Буферна ємність має хорошу теплоізоляцію з дуже малими втратами. Після того, як котел перестає працювати та приміщення починає охолоджуватися, датчик температури повітря (або температури води в системі опалення) включає циркуляційний насос, який подає гарячу воду із бака-аккумулятора в систему опалення. Температура повітря (води) підвищується до встановленого значення, і датчик виключає насос. Температури води в баку трохи зменшується, але через хорошу теплоізоляцію продовжує залишатися достатньо високою. В залежності від об’єму буферної ємності, тепловтрат приміщення, температури зовнішнього повітря і заданої температури повітря в будинку, такий пристрій може забезпечити комфортнее тепло в будинку від декількох годин до 2-діб при непрацюючому котлі.

Важливо підкреслити, що на сьогоднішній день акумулюючі ємності в більшості випадків застосовуються вже не в якості економічно вигідної опції, а в повній мірі, як незамінна частка комплексних систем теплового постачання.

Хотілося б Вам порекомендувати замислитися про теплоаккумулятор для твердопаливного котла вже під час проектування будівлі/будинку. Інакше, може статися так, що Ви зіткнетеся з проблемами установки обладнання через серйозну нестачу вільного місця. Тому, в ідеалі, буферна ємність повинна встановлюватися одразу ж при обв'язці опалювальної системи, тим більше, що ціна на неї досить прийнятна з огляду ефективності роботи системи.

Буферна ємність - це якість та одночасно надійність, всю цю «сукупність» можна придбати саме у нас. На весь наш товар надається гарантія, а також післягарантійний сервіс. Якщо Вам потрібна буферна ємність - купити вигідно її можна звернувшись до нас!

А щоб купити буферну ємність, вам не потрібно замовляти її за кордоном, а досить залишити заявку на нашому сайті!

Дізнатися ціну

Залишити заявку на підбір обладнання

Контактне лице (*)

E-mail

Телефон (*)

Місто (*)

Обладнання (*)


Залишити відгук

Залишити відгук про обладнання

Ім'я (*)

Обладнання (*)

Відгук (*)


[tss_slider id="1443"]