galochka
Гарантія 12 місяців
evro
Доступні ціни
trubka
Консультація нашого фахівця
dostavka
Доставка по Україні і країнам СНД
Сфера використання

Резервуари та ємності для харчової промисловості

емкости для пищевой промышленности

Цистерни і теплоакумулятори

uuu

Металевий посуд

посуда на сайт-76532

Світильники

светильники

Музичні інструменти

музыкальные инструменты

Ротаційна витяжка

Компанія «Schulz Technology» - завод з виробництва широкого асортименту виробів із металу:

 • торосферичні днища
 • сферичні днища
 • конусні днища
 • еліптичні днища
 • плоскі днища

Ротаційна витяжка металу

Методика ротаційної витяжки металу дозволяє виготовляти якісні металеві деталі за Вашим технічним завданням. Принцип роботи полягає в тому, що при обертанні спеціальні ролики верстата тиснуть на пластину з металу, після чого лист знаходить бажану форму. Абсолютно всі види днищ використовуються в газовій, фармацевтичній, хімічній, нафтохімічній та нафтопереробній промисловості. Особливість такої виробничої операції полягає в локальній зміні форми та певному зменшенні стінки обраної заготовки. Вона, закріплюється на оправці, яка обертається, внаслідок чого відбувається витяжка за допомогою роликів, що рухаються уздовж оправлення із заздалегідь виставленим зазором. Ролик, торкаючись заготвки, під великим тиском викликає перетікання металу в зазор, тим самим утворюючи деталь. Сучасні технології дозволяють виробляти розкатку з використанням одного, двох, або трьох роликів.

Технологія ротаційної витяжки металу

Ротаційною витяжкою називається процес повного деформування заготовки обертового типу за допомогою спеціального деформуючого інструменту. Як правило, він представлений одним або кількома роликами, і відмінно підходить в якості альтернативи листовому штампуванню. Завдяки незалежності інструментів до геометричних особливостей запчастин, давильний метод є досить економічним та гнучким, що дозволяє застосовувати його не тільки при виробництві серійних випусків запчастин, а й для виготовлення невеликої кількості, і навіть для поодиноких деталей. Застосування РВ для виробництва обмеженого числа товару є більш вигідним в економічному плані, оскільки не вимагає великого затрачивания ресурсів.

Процес ротаційної витяжки відбувається в автоматичному режимі - він набагато більше схильний до автоматизації, ніж інші деформуюючі пристосування (наприклад, листове штампування), оскільки для забезпечення проведення ротаційного процесу необхідне спеціальне обладнання. Завдяки його універсальності, стає можливим виробництво запчастин будь-яких форм та розмірів. Головною рисою процесу ротаційної витяжки є локальний центр деформації та зниження ступеня товщини стінки конкретної заготовки.

Яка буває витяжка металу

Незважаючи на сучасну технологічність та використання автоматизованих верстатів, існує всього дві методики, за якою виконується ротаційна витяжка на токарному верстаті:

 • пряма;
 • зворотна.

Перша методика використовується для виробництва елементів циліндричної форми. В процесі виготовлення рух ролика повторює напрямок подачі металу. При цьому важливо зауважити, що такі деталі виходять із тонкими стінками та великими габаритними розмірами. Також є нюанс з обладнанням - інструмент ротаційної витяжки повинен мати такий же зовнішній контур оправлення, як і у витягнутій заготовці.

Другий спосіб витягування (зворотній) характеризується трохи іншою системою. По-перше, рух роликового механізму направлено в протилежну сторону від подачі заготовки. По-друге, оправлення може не відповідати розмірам деталі, та бути меншого розміру. Зворотня ротаційна витяжка півсфери застосовується для отримання товстостінних елементів невеликого розміру.

Ротаційна витяжка металів на верстатах з ЧПУ

3-29661

Сучасні технології, за допомогою автоматизації, дозволяють максимально розширити діапазон виготовлення виробів. Верстати з програмним управлінням, надають можливість виготовлення деталей, як простої, так і особливо складної форми. При цьому можуть використовуватися не тільки м'які, але і надміцні пластичні матеріали. Дуже часто ротаційна витяжка, є єдино можливим способом виготовлення необхідної деталі. Головними перевагами такого способу виготовлення різних виробів, є:

 • широкий діапазон можливостей технологічного процесу та універсальність способу;
 • мінімальна вартіст, простота обладнання та інструментів;
 • можливість проводити деформування та обрізку, на одному верстаті;
 • великий спектр операцій, що проводяться та можливість повного циклу виготовлення найскладніших виробів, використовуючи одне робоче місце
 • низька енергоємність
 • можливість перетворення запчастин навіть із сплавів, які не мають схильності до деформації
 • досягнення максимальної чистоти поверхні готової запчастини - нерівності поверхні допустимі до показника Ra 0.32
 • регулювання точності виробленої деталі за допомогою вибору режиму обробки.

Варто зауважити, що вироблені таким способом деталі, оптимально відповідають ГОСТам, які пред'являються до штампованих виробів. На верстатах при виготовленні необхідної продукції, використовуються в ролі вихідної заготовки, крім круглих металевих пластин, також плоскі матеріали різної геометричної форми. Таким чином точність виготовлених деталей вища ніж при штампуванні.

Використовувані матеріали

Асортимент металів, які можна використовувати в процесі витяжки, досить широкий. До таких належать:

 • чорні;
 • кольорові;
 • та сплави - сталь, алюміній, мідь, латунь.

Важливо вказати, що для обробки намагаються заготовити матеріали без шлакових домішок, через які можуть утворюватися фізичні дефекти - тріщини або відколи. Найпростіше робиться ротаційна витяжка із алюмінію, як одного з найбільш м'яких, і в той же час міцних, сплавів. Придатним для процесу його роблять такі якості, як пластичність, текучість та низький рівень опору деформаційних процесів. Також без будь-яких проблем виконується ротаційна витяжка під замовлення будь-яких інших сплавів або чистих матеріалів із схожими характеристиками. До речі, в їх число входить досить багато чорних або кольорових металів.

Наша компанія надає послуги ротаційної витяжки з усіх перерахованих вище сплавів. Головне, щоб замовник надав точне креслення бажаної деталі.

Інструмент та області застосування виробів

1-81829В якості інструмента, в даному виробництві, використовуються ролики із інструментальної сталі. Даний вид виробництва, знайшов своє застосування в самих різних галузях життєдіяльності. Таким способом виготовляють різноманітні конуси, що застосовуються при виробництві вентиляційних систем, посуд із металу, різноманітні освітлювальні прилади. Також, застосовується в харчовій, автомобільній, фармацевтичній та багатьох інших сферах. Замовивши, даний вид послуг в нашій компанії, споживач отримає вироби тільки найкращої якості.

Наша компанія виробляє деталі за індивідуальними замовленнями - при цьому від замовника потрібно тільки ескіз, а розробкою технологічної та конструкторської документації ми займемося самі. Велика база промислового сучасного обладнання забезпечує виробництво нашою компанією продукції будь-якої складності. Наші інженери є професіоналами високого класу, для них не складе ніяких труднощів розробити макет і впровадити його в життя відповідно до будь-яких Ваших побажань. Якщо Вам необхідно купити еліптичні днища або будь-який інший їх вид - Ви на правильному шляху, і будьте впевнені - металевий виріб буде чітко відповідати і ідеально підходити для Ваших цілей.

Залиште заявку і отримайте розрахунок вартості протягом дня!
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(80 голосов, в среднем: 4.7 из 5)